Як позначиться програш "Динамо" на долі клубу

На жаль, старт для "Динамо" закінчився розгромним рахунком 3:0 на користь "Дніпро-1". Через участь у єврокубках команди вперше вийшли на поле в рамках сезону в УПЛ. Слід зазначити, що кияни були не в кращому стані через відсутність лідера команди Циганкова, який отримав травму. Також на самому початку гри у Попова почалися проблеми із плечем, через що він вибув із гри.

Матч явно проходив згідно зі сценарієм «Дніпро-1», тому підопічні Кучери перевершили самі себе, і вже перед перервою відкрили рахунок завдяки пасу на Сарапію, який направив м'яч повз Бущана прямо у ворота. Відразу після початку другого тайму гості змогли збільшити рахунок, цього разу Пихалонок зробив дуже вдалу атаку, що завершилася голом. Ще одне очко виборов Рубчинський, який вдало скористався відскоком прострілу від Довбика.

Після такого програшу «Динамо» у наступному турі намагатиметься реабілітуватися та обіграти «Зорю». Щоб стежити за розкладом зустрічей, а також ознайомитися з прогнозами і шансами на перемогу, можна завантажити додаток 1 Win, який допоможе в будь-який момент отримати доступ до інформації, що цікавить.

Переживання Луческу та гучна заява тренера

Наставник київської команди розповів, що після матчу з «Бенфікою» він помітив поганий психологічний настрій гравців і хотів, щоб вони грали на рідному полі у Києві. Присутність фанатів дарує футболістам додаткові емоції, і вони йдуть на матч із свіжішою головою. Після питання про трансфер Іллі Забарного, чи була його остання гра, Луческу заявив, що цілком імовірно це була остання гра його самого, а не футболіста.

Після подвійного програшу "Бенфіці" у кваліфікації, "Динамо" залишив Лігу чемпіонів, і тепер команда виступить у Лізі Європи. "Динамо" вже оголосило заявку на групові етапи Чемпіонату. Їхніми суперниками будуть Фенербахче, Ренн та АЕК Ларнака.

Підготовлено: Кирило Самохіним